Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process izglītības iestādēs norisināsies attālināti, 14.martā pieņemti jauni ierobežojumi:

Mācības attālināti

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī izsludināta ārkārtējā situācija līdz 14. aprīlim.

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process izglītības iestādēs norisināsies attālināti.

Bērnudārzs ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀM!

Līdz 14.aprīlim pirmsskolas izglītības iestādēs darbosies tikai dežūrgrupas.

Ārkārtas situācijā bērnu uz dežūrgrupu vest tikai, ja nav iespējamas citas pieskatīšanas iespējas.

Vecākiem tādā gadījumā jāraksta apliecinājums, ka bērns ir vesels, nav kontaktējies ar vīrusa slimniekiem un nav bijis vīrusa skartās teritorijās pēdējo 14 dienu laikā.

Apliecinājuma paraugs

Dežūrgrupā ir bērni dažādos vecuma posmos.

Būtiski samazinot cilvēku skaitu, kuri atrodas vienā telpā – samazināsies arī inficēšanās risks.

Svešvalodu centralizētie eksāmeni 12.klasēm un brīvlaiks

Ārkārtas situācijā centralizētie pārbaudījumi pārcelti uz 2020.gada maiju.

Arī 12. klases dodas pavasara brīvdienās no 16.-22. martam!

Informējam, ka esošajā situācijā, kad 12. klasēm ir pārcelta svešvalodu eksāmenu kārtošana uz 2020. gada maiju, nākamajā nedēļā 12. klases skolēni dodas pavasara brīvdienās kopā ar pārējiem skolēniem.

Mācības attlināti nākamajā nedēļā augstākās izglītības iestādēs un profesionālās izglītības iestādēs.

Tālmācības skolas atjauno informāciju par nepieciešamajiem papildtermiņiem.

Izglītiības iestādes seko aktuālajai informācijai Valsts pārbaudījumu informācijas sistēmā.

Nekādi mēģinājumi, treniņi, nometnes utt.

Līdz 14. aprīlim pārtraukti kultūrizglītības, sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības mācību procesi klātienē ārpus izglītības iestādēm un izglītības iestādēs – treniņi, sacensības, nometnes, mēģinājumi, u.c.

Tādējādi tiks veicināta sociālā distancēšanās, kas ir viens no priekšnosacījumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Nekāda pulcēšanās

Publiskie pasākumi ir aizliegti, lai pasargātu mūs visus no plašākas korinavīrusa izplatības.

Tas attiecas uz svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas un citiem pasākumiem – katrs, kurš turpmākā mēneša laikā paliks mājās, parādīs, ka viņam rūp ne tikai sava veselība, bet visas mūsu sabiedrības veselība un labklājība. Būsim atbildīgi!

Informācija par Covid-19

Biežāk uzdotie jautājumi

Slider
Atklāt. Pasauli sevī. Un sevi pasaulē. Šajā. Ticēt.
Labajam. Dzīvē. Un cilvēkos. Katrā. Arī vissliktākajā. Meklēt labo. Atrast. Par to cīnīties. Iet klāt. Palīdzēt. Labot. Saudzēt. Nosargāt. Krāt. Lielumā audzēt. Tas ir grūti ? Tas ir dzīvot. Cilvēkam būt. Cilvēku apliecināt.
(Ziedonis Purvs)
Tas ir grūti ? Tas ir dzīvot. Cilvēkam būt. Cilvēku apliecināt.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Image is not available
Sazinieties

Labprāt uzklausīsim Jūs!
Lūdzu, sazinieties ar mums! Ja vēlaties runāt pa tālruni, lūdzu, paziņojiet man.

Image is not available
Par mums

Mūsu galvenais mērķis ir parādīt savas zināšanas, lai Jūs iegūtu neticamu iespaidu par mūsu skolu.

Sazinies ar mums

Dzirnavu iela 50, Sloka, Jūrmala