Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros skolēni apmeklēja Rīgas porcelāna muzeju.

Jūrmalas pamatskolas skolēni Rīgas Porcelāna muzejā aplūkoja pavasarīgi krāsaino un delikāto Ineses Margēvičas personālizstādē “Ciklamenas slepenā dzīve”.

Skolēni arī piedalījās radošajā darbnīcā ar speciālajām krāsām apgleznojot flīzes pēc saviem ieskatiem un vēlmēm.

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Jūrmalas pamatskolā viesojās jaunās stikla mākslinieces ar radošo un praktisko nodarbību “Iepazīsti stikla mākslu”.

Nodarbības sākumdaļā skolēniem pastāstīja par stiklu, tā īpašībām, daudzveidīgām apstrādes iespējām.

Turpinājumā viņi sajutās kā īsti mākslinieki, darinot sev dekoru no krāsainām stikla sloksnītēm mozaīkas tehnikā.

Jūrmalas pamatskolā skolēni svinēja Lieldienas

Svētku ietvaros skolēni krāsojas raibas un krāsainas olas kopā ar skolotājiem un skolotāju palīgiem.

Skolēni jestri ripināja olas un piedalījās aktivitātē "Cūciņas dzīšana".

Skolēniem katram savā klasē norisinājās radošās darbnīcu stundas - Lieldienu tradīcijas, dažādi atjautības uzdevumi un protams skolas laukumā - šūpošanās.

Skolēniem bija arī iespēja veikt Lieldienu rokdarbus datortehnikā.