Sadarbībā ar Vītolu fondu “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”.
Jūrmalas pilsētas pamatskolas 4-9 klašu skolēni pētīja 1941 – 1945.gada strēlnieku un leģionāru cīņu vietas Slokas un Tīreļa purva apkaimē, kā arī Rīgā.

ABLV Charitable Foundation programmas “Palīdzēsim izaugt!” ietvaros “Daba un ūdens mūs vieno”.

Uz ūdens, ūden.s tuvumā un apkārtējā dabā, Slokā, Jelgavā un Rīgā, ar neformālām metodēm, iesaistot projektā dažādu tautību bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, tika realizēts interesants projekts, kurš sniedza iespējas Jūrmalas pilsētas pamatskolas skolēniem iepazīties ar senlatviešu tradīcijām – burāšanu, airēšanu un zveju, dižozolu un citu dabas objektu vizuālu apskati, apdziedāšanu un atainošanu zīmējumos un rokdarbos.

No 2020.gada “Nordic Council of Ministers Grant Programme for Nordic-Baltic Non – Governmental Organisations” un ir iekļauti World Sailing Paralymic Development programmā

Starptautisks projekts sadarbībā ar Lietuvu “World of arts” (Mākslas pasaule) . Projekta mērķis – veicināt Latvijas un Lietuvas speciālo skolu pedagogu un izglītojamo pieredzes apmaiņu, pedagogu tālākizglītību, radošo darbu (zīmējumu , keramikas, u.c) savstarpēju apmaiņu, izstāžu organizēšanu.