Aicinām

Ja Jūsu ģimenē ir bērns, kuram jāuzsāk skolas gaitas šā gada rudenī vai ir pusaudzis, kuram jāturpina mācības pamatskolā pieteikt viņu Jūrmalas pilsētas pamatskolas pirmajā vai citā klasē.

Lai pieteiktos mācībām pirmajā klasē, reģistrējoties skolēnu sarakstā, nepieciešams aizpildīt iesniegumu, kā arī jāiesniedz bērna medicīniskā karte un dzimšanas apliecības kopija.

Stājoties pamatskolā, nepieciešama bērna dzimšanas apliecības kopija, medicīniskā karte no bērnudārza vai iepriekšējās skolas un liecība no iepriekšējās skolas ja turpina mācības.

Par e-klases lietošanu 2019./2020.mācību gadā

Visus neskaidros jautājumus par piekļuvi e-klasei varat noskaidrot sazinoties ar sava bērna klases audzinātāju.

• Skolēnus E-klasē reģistrē klases audzinātājs. Līdz ko skolēna mobilā telefona numurs tiek ievadīts E-klasē, uz to atnāk skolēna parole.
  • Ja skolēns vēlas ērtāk sekot līdzi mācību procesam, var iegādāties Ģimenes komplektu. To var darīt vecāki vai skolēns pats. Vairāk informācijas sadaļā - Kas ir Ģimenes komplekts?

Atbildes uz jautājumiem, kuri rodas, varat atrast e-klases mājas lapā www.e-klase.lv e-klase, biežāk uzdotie jautājumi

Slider
Atklāt. Pasauli sevī. Un sevi pasaulē. Šajā. Ticēt.
Labajam. Dzīvē. Un cilvēkos. Katrā. Arī vissliktākajā. Meklēt labo. Atrast. Par to cīnīties. Iet klāt. Palīdzēt. Labot. Saudzēt. Nosargāt. Krāt. Lielumā audzēt. Tas ir grūti ? Tas ir dzīvot. Cilvēkam būt. Cilvēku apliecināt.
(Ziedonis Purvs)
Tas ir grūti ? Tas ir dzīvot. Cilvēkam būt. Cilvēku apliecināt.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Image is not available
Sazinieties

Labprāt uzklausīsim Jūs!
Lūdzu, sazinieties ar mums! Ja vēlaties runāt pa tālruni, lūdzu, paziņojiet man.

Image is not available
Par mums

Mūsu galvenais mērķis ir parādīt savas zināšanas, lai Jūs iegūtu neticamu iespaidu par mūsu skolu.

Sazinies ar mums

Dzirnavu iela 50, Sloka, Jūrmala